Trześcianka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
75 000 PLN
Cena za m2
1 700 PLN
Powierzchnia
50 m2
Powierzchnia użytkowa
50 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1950
Rynek
Wtórny
Numer oferty
228/4502/ODS

Opis nieruchomości

!! Tylko u nas - malowniczy dom na wsi !!

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą siedliska położonego w gminie Narew, w miejscowości Trześcianka. Odległość od Białegostoku to około 30 km.

Drewniany dom został wzniesiony na działce o powierzchni 700m2. Całkowita powierzchnia to około 50m2. Znajdziemy tutaj dwa pokoje, kuchnię oraz niewielki ganek. Dach pokryty dachówką. Doprowadzona sieć elektryczna. Możliwość doprowadzenia sieci wodociągowej - wodociąg w drodze przy domu, w tej chwili woda ze studni. Dom do remontu, z ogromnym potencjałem. Istnieje możliwość adaptacji poddasza np. poprzez zrobienie antresoli dzięki której uzyskamy dodatkowe metry, a także urozmaicimy przestrzeń we wnętrzu. Ogrzewanie - piec kaflowy i kominek nadający wnętrzu wyjątkowy klimat.
Na działce znajdziemy również budynek gospodarczy.

Dużym atutem jest malownicza lokalizacja, piękne krajobrazy, cisza i spokoju. Trześcianka zalicza się do jednej z trzech drewnianych wsi nazywanych Krainą Otwartych Okiennic. Wszystko za sprawą bogatej dekoracji snycerskiej. Rzeźbione w drewnie podokienniki, nadokienniki, okiennice, narożnice, wiatrownice i inne elementy elewacji malowane są wyrazistymi i kontrastowymi kolorami.
Niepowtarzalny, podmiejski klimat, bliskość natury oraz przyjazna i rodzinna atmosfera wśród mieszkańców sprawiają, iż jest to miejsce wyjątkowe, idealne do wypoczynku..

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Prąd: Tak

Kontakt

Unikat Nieruchomości

Unikat Nieruchomości

Telefon:
797984789
E-mail:
unikat@unikat.nieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unikat Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Unikat Nieruchomości z siedzibą przy Skłodowskiej 3 lok. 5, 15-094 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unikat.nieruchomosci.pl… czytaj więcej