Woźnawieś

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
250 000 PLN

Idealna nieruchomość położona w popularnej miejscowości Woźnawieś w malowniczej otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego, największego parku narodowego w Polsce, sąsiadujaca z takimi miejscowościami jak Rajgród, Rybczyzna, Dreństwo, Wólka Karwowska itp.
Nieruchomość stwarza wiele możliwości jeżeli chodzi o wykorzystanie- tym bardziej, że graniczy bezpośrednio z popularnym ośrodkiem agroturystycznym ZAGRODA KUWASY (www.zagrodakuwasy.pl).
Na działce zlokalizowany jest staw o nieregularnym kształcie, co daje możliwość wykorzystania go w przyszłości.
Odległość do Jez. Dreństwo to ok. 3 km, natomiast do Jez. Rajgrodzkiego ok. 8 km.
Jest to idealne miejsce dla osób potrzebujących ciszy i spokoju w celu zregenerowania zdrowia i sił położone niedaleko czystego jeziora , będącego strefą ciszy i wciąż z rzadka odwiedzanego przez turystów jeziora obfitującym w ryby.
Jeśli szukasz miejsca nad wodą bez tłumów to jest to miejsce dla Ciebie.
W niedużej odległości kilku kilometrów od nieruchomości leżą Czerwone Bagna - ostatni w Europie teren tego typu, pierwotna ostoja dzikiej natury. Prawdziwe bagna z wieloma szlakami o różnym stopniu trudności. Nigdzie w Europie nie ma większego prawdopodobieństwa spotkania się z dziką zwierzyną, niżeli tam. Łosie, wilki, orły i wielkie bogactwo innych unikalnych gatunków sprawia, iż jest to teren niezwykle atrakcyjny dla miłośników dzikiej, nieskażonej natury, szczególnie dla ornitologów, którzy przybywają tu z całego kontynentu.
Zapraszamy zainteresowanych.

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Marta Łajewska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unikat Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Unikat Nieruchomości z siedzibą przy ul. Św. Rocha 5 lok. 206, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unikat.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu