Grabówka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
299 000 PLN
Powierzchnia
602 m2

Na sprzedaż działka o powierzchni 602 m2, zlokalizowana w  Grabówce, gm Supraśl. Odległość do najbliższego przedszkola- 140 m, szkoła podstawowa w sąsiedniej wsi- Sobolewo, do najbliższego sklepu- 650 m , do Białegostoku- 3 km.


Szczegóły oferty:


- powierzchnia działki: 602 m2
- wymiary: ok 23 m x 26m
- na działce znajduje się murowany budynek o powierzchni 72, 2m2, o konstrukcji tradycyjnej murowanej

- media: w drodze- prąd, woda, gaz, światłowód
- infrastruktura: w okolicy znajdują się sklepy, placówki edukacyjne ( bardzo blisko przedszkole samorządowe) i inne udogodnienia
- doskonałe połączenie: działka znajduje się w bliskiej odległości od Białegostoku, co zapewnia szybki dojazd do miasta
- działka objęta MPZP.Dla osób poszukujących pięknej, spokojnej okolicy, ta oferta stanowi doskonałą okazję. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na oględziny.

Kontakt:
Anna Oszmiańska

tel. 519369539Anna Oszmiańska

Anna Oszmiańska

OPIEKUN KLIENTA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unikat Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Unikat Nieruchomości z siedzibą przy ul. Św. Rocha 5 lok. 206, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unikat.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu