Ełk

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Powierzchnia
62,80 m2

GOTOWE DO ODBIORU!

* Bez prowizji biura nieruchomości*

*O% podatku PCC*


DOSTĘPNE MIESZKANIA:

* 2 i 3 pokoje z aneksem kuchennym ,
* metraż: od 38,9 m2 do 62,9 m2

* Z tarasem lub balkonem od strony południowej,
* kameralne osiedle z własnym placem zabaw,
* MIEJSCE  PARKINGOWE w hali garażowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z inwestycją, która powstaje przy ul.Ogrodowej w Ełku. W ramach inwestycji powstanie 5 kameralnych bloków o nowoczesnej architekturze i wysokim standardzie wykończenia (budynki dwupiętrowe). Będzie to kameralne osiedle z własnym placem zabaw, zagospodarowanym terenem zielonym. Na terenie inwestycji przewidziano ogólnodostępne naziemne miejsca postojowe oraz w II ETAPIE inwestycji istnieje możliwość dokupienia miejsca parkingowego w hali garażowej.

Mając na uwadze komfort i zapotrzebowanie przyszłych mieszkańców zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanym metrażu: od 36,10 m2 do 68,6 m2 (2 i 3 pokojowe).

Główne zalety inwestycji:

* kameralne dwupiętrowe bloki (2 i 3 klatkowe)
* funkcjonalny rozkład pomieszczeń,
* ekspozycja mieszkań północ- południe/ południe
* wysokość pomieszczeń 2,60 m, a na ostatnim piętrze 2,70m
* do każdego mieszkania przynależy balkon, a na parterze tarasy
* bardzo dobre połączenie z centrum Ełku
* blisko przystanek autobusowy
* plac zabaw dla dzieci
* w pobliżu liczne sklepy ( Netto, Biedronka, Lidl, liczne sklepy osiedlowe), szkoła podstawowa i przedszkola, przychodnie, poczta.

Kompleks obejmuje 5 budynków, dwu- i trzy- klatkowych. Nowoczesne i praktyczne bloki z przyjemnym klimatem niskiej zabudowy idealnie wpiszą się w obecny tryb życia.

Więcej informacji u opiekuna oferty.
Anna Oszmiańska tel. 519 369 539

Anna Oszmiańska

Anna Oszmiańska

OPIEKUN KLIENTA

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unikat Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Unikat Nieruchomości z siedzibą przy ul. Św. Rocha 5 lok. 206, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unikat.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu