Białystok, Bojary

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
47,90 m2
Liczba pokoi
2

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w doskonałej lokalizacji przy ul. Warszawskiej.

Piętro: parter/ III
Powierzchnia: 48m2

Znajdziemy tutaj salon, sypialnię, w której zamontowana jest pojemna zabudowa, oddzielną kuchnię wyposażoną w drewnianą zabudowę z dużą ilością miejsc do przechowywania, przestronną łazienkę z prysznicem i wanną oraz przedpokój gdzie również zamontowano stałe zabudowy. Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie ciepłe, okna z ekspozycją południową.

Kameralny budynek z 1994 roku wybudowany z cegły,  teren wokół ogrodzony. Klimatyczny, pięknie zagospodarowany dziedziniec z licznymi nasadzeniami, drzewami i krzewami, oświetlony, miejsca do wypoczynku mieszkańcom oraz plac zabaw dla dzieci. Kamienica mieści się w głębi osiedla, nie od głównej ulicy, dzięki czemu jest tu cicho i spokojnie.

Atutem nieruchomości jest lokalizacja tuż przy samym Centrum, w bliskiej odległości od Parku, Pałacu Branickich i uczelni wyższych.

Możliwość zakupu oddzielnego, zamykanego garażu mieszczącego się w tym samym budynku w cenie: 40 tys. PLN.

Idealna inwestycja na start lub pod wynajem.
Z uwagi na położenie mieszkania na parterze, bez sąsiednich mieszkań, może to być też doskonała oferta pod prowadzenie działalności gospodarczej np. biuro, kancelaria lub inne.

Mieszkanie z dłuższym terminem wydania.
Na więcej pytań chętnie odpowie opiekun oferty.

  • Typ mieszkania: Rozkładowe
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
Unikat Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Unikat Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Unikat Nieruchomości z siedzibą przy ul. Św. Rocha 5 lok. 206, 15-879 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@unikat.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu